Menu

Arıza Durumunda 7/24 Kompresör Servis Desteği

Tel: 0232 999 99 73

Çalışma Saatleri: 8:30 - 18:00

Çalışma Günleri: Pazartesi-Cuma

Arıza ve Servis için;

0536 742 20 02 ve 0532 208 62 50

numaralı telefonları arayabilirsiniz.

UMAK ENDÜSTRİ

UMAK Endüstri 2016 yılı başında Umut Akdaş tarafından basınçlı hava makinaları ve gaz sistemleri alanında hizmet vermek üzere İzmir'de kurulmuştur. Ana amacı müşterilerinin güvendiği ve başkalarına da tavsiye ettiği, sektöründe uzman ve öncü bir tedarikçi olmak olan şirketimiz Chicago Pneumatic, Pneumatech, Mark Kompresör, Titan ve Fuji markalarının satış ve servis yetkili distribütörüdür. UMAK Endüstri firma sahibinin hem aynı markaların bölge bayisinde hem de daha sonra genel merkezinde edindiği tecrübeyi, gerek yurt içi gerekse İtalya, Belçika gibi fabrikalarda aldığı eğitimler sonucunda gelen sektörel bilgisini uygun maliyetlerle bölge firmalarının hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

UMAK Endüstri satış sonrası hizmetleri sadece bu markalarla sınırlı olmayıp, yerli ve yabancı birçok markaya servis hizmeti sunmaktadır. Bütün satış sonrası hizmetler stratejimiz müşterilerimizle açık ve güvenilir bir ticaret ortamı kurmak üzerine tasarlanmış olup bakım ve arıza için hizmetlerimiz 7gün/24 saat devam etmektedir.

Amacımız basınçlı hava ve gaz sistemleri ihtiyaçlarınızı anahtar teslim tasarlayarak devreye alan bir tedarikçi olabilmektir. Bu çerçevede ürün belirlenmesindeki mühendislik hizmetlerinin yanında sistemin fiziki olarak inşa edilmesi ve her zaman son kullanıcıyla omuz omuza olarak problemleri daha oluşmadan çözmek hedefimizdir.

Kurumsal planlamalarımız doğrultusunda şirketimiz mutlu çalışanların işlerini daha iyi yapabileceklerinden hareketle çalışanlarımızın kendilerine ve ailelerine zaman ayırabilecekleri, kendilerini geliştirmeyi kesmeyecekleri bir mesai ortamı ve saatleri belirlemiştir. Şirketimiz müşterilerimizin acil bir ihtiyacının olması durumunda ise mesai saati gözetmeksizin yanlarında olacağını kanıtlamış olup, bu güveni hissettirmeye de devam edecektir.