Menu

Arıza Durumunda 7/24 Kompresör Servis Desteği

Tel: 0232 999 99 73

Çalışma Saatleri: 8:30 - 18:00

Çalışma Günleri: Pazartesi-Cuma

Arıza ve Servis için;

0536 742 20 02 ve 0532 208 62 50

numaralı telefonları arayabilirsiniz.Titan Hidrolik Somun Sıkma Çözümleri

Chicago Pneumatic'ın ürünleri arasında petrol ve gaz, petrokimyasallar, rüzgar enerjisi, güç üretimi, madencilik ve inşaat endüstrileri için güçlü hidrolik tork anahtarları, pompalar ve torklama uygulamaları için aksesuarlar bulunmaktadır. Geleneksel montaj çözümlerinin yeterli olmadığı durumlarda, örneğin petrol kulelerinde, rüzgar santrallerinde, gemi yapımı ve köprü inşaatı alanında birleştirme bütünlüğünü veya birleştirme erişimini garanti etmek için yüksek yüklü torklama kullanılır. Titan gerek anavatanı olan ABD gerekse Avrupa pazarında kalite ve dayanımıyla öne çıkmıştır.

UMAK Endüstri olarak Titan ürünlerin hem satışını hem de kısa dönem ihtiyaçlarınız için kiralamasını yapmaktayız. Kiralık ürünlerimizi bu linke tıklayarak inceleyebilir, taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Kısa dönem ihtiyaçlarınızı ürünleri satın almadan çözmenize yardımcı olmak bizi mutlu edecektir.


Titan hidrolik tork anahtarları: T Serisi
Endüstriyel somun sıkma uygulamalarınız en ağır şartlarda bile sürekli yüksek performans gösterebilecek hidriolik tork anahtarları gerektirir. Bu yüzden TITAN T-Serisi hidrolik somun sıkma anahtarları pazardaki rakiplerinden daha güçlü ve uzun dayanımlı olmak üzere tasarlanırlar.
Tri Hold destek anahtarları
Tri-Hold ile bütün diğer destek anahatlarınızı unutabilirsiniz. Tek bir Tri-Hold birden çok boyda somunu tutabildiğinden her somun için ayrı boyda destek anahtarı bulundurmanıza gerek kalmaz. Bunun ötesinde Titan Destek Anahtarı pazardaki herhangi bir destek anahtarından çok daha güçlü ve çok yönlü olduğundan kullanımı kolaydır ve eller serbest hareket sağlar.
İnce profil hidrolik tork anahtarları
Dar alanda yüksek performans gerektiren somun sıkma işleri için Titan LP serisinin güçten ödün vermeden çok küçük alanlara girebilen kafa tasarımından faydalanabilirsiniz. Piston nemlendirme sistemi alet bozulmalarını engellerken bakım maliyetlerinizi de azaltır ve rakiplerinden daha uzun süreler dayanmak üzerine tasarlanmışlardır.
İnce Profilli ST Serisi
Erişimi oldukça zor uygulamalar ve özellikle basınç artışını önleyici flanşlerin civata bağlantılarında kullanılmak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Titan SUPERTHIN bağlantısı en kısıtlı erişimin olduğu uygulamalarda dahi hassas ve tekrar edilebilir bir tork sağlamaktadır.
Elektrikli tork anahtarı pompaları
Titan her ihtiyacınıza uygun tam seri bir elektrikli/hidrolik tork anahtarı pompları serisine sahiptir. EXE Titan pompa serisi 3 kademeli piston tasarımı sayesinde hangi basınçta olursa olsun hep daha hızlı çalışma imkanı sağlamaktadır.
Pnömatik tork anahtarı pompaları
EXA Titan pompa serisi 3 kademeli piston tasarımı sayesinde hangi basınçta olursa olsun hep daha hızlı çalışma imkanı sağlamaktadır. Titan her ihtiyacınıza uygun tam seri bir elektrikli/hidrolik tork anahtarı pompları serisine sahiptir. Ve bu pompaların hepsi patlamaya dayanıklı havalı motorlara sahiptir.